top of page

O SPOLEČNOSTI

zahradni-a-parkova-prodejna-920-a.jpg

Společnost byla založena v roce 1997. Hlavní činností společnosti tehdy byla údržba veřejné zeleně města. Společnost začala vyvíjet obchodní aktivity v oblasti maloobchodního prodeje, zejména v oboru zahradnických potřeb a přírodních produktů. Vývoj trhu si postupně vynutil změnu obchodní strategie a rozšíření činnosti v oboru sadovnických realizací a změnu struktury maloobchodního prodeje. Zahradní a parková spol. s r.o. se stala významným dodavatelem sadovnických úprav s působností po celé ČR.

V roce 2019 došlo ke změně vlastníka Zahradní a parková spol. s r.o. Vstupem strategického vlastníka do Zahradní a parková spol. s r.o., došlo k posílení pozice naší společnosti v oblasti maloobchodního prodeje a v oboru sadovnických realizací. Zahradní a parková spol. s r.o. nadále úzce spolupracuje s „Ateliérem zahradní a krajinářské architektury Mariánské Lázně“ a Ing. Vladimírem Dufkem. 

 

V současnosti má naše společnost přes 30 stálých zaměstnanců, působí v celé České republice a zajišťuje zahradnické služby v širokém rozsahu od sadovnické projekce po maloobchodní prodej zahradnických potřeb.

Společnost je zakládajícím členem Sdružení zahradních center CS.

Naši partneři:

logo_sps_2020.gif
logo-zahradni-centra.png
bottom of page